Publicat 13 Aug 2007 | Expiră 14 Aug 2007

Agent marketing asigurari si pensii private pilonii II si III

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, organizata, cu gandire si atitudine pozitiva, bune abilitati de comunicare, dornica sa obtina indepenenta financiara

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
Prospectarea permanenta a pietei pentru atragerea unui numar cat mai mare de clienti in scopul vanzarii de programe financiare, asigurari de viata si inscrierea la fondul de pensii private - Pilonul II agreat de catre companie.

BENEFICII
Training-uri dedicate gratuite in centrele regionale si nationale de pregatire.
Participarea la diferite concursuri defasurate in cadrul companei.
Comisioane si bonusuri consistente
Sansa obtinerii independentei financiare
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes
Avantajul de a lucra intr-un concern financiar multinational, in cadrul unei echipe tinere,dar cu o vasta experienta si rezultate remarcabile

Concern financiar austiac in plina dezvoltare si ascensiune, cu o experienta de peste 179 de ani pe piata asigurarilor si pensiilor private.

Expirat
Agent marketing asigurari si pensii private pilonii II si III  -  Condrea Vasilica PFA