Agent logistica-livrari Kia&Suzuki

AUTONET SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ce căutăm la următorii colegi?
  • Foarte bune abilități de ascultare, organizare și comunicare;
  • Cunoștințe tehnice în domeniul auto;
  • Atitudine constructivă;
  • Entuziasm și dorința de a învăța;
  • Permis categoria B (valid)

Descrierea jobului

Ce vei face în rolul de agent logistică-livrări?

Vei pregăti autoturismele înainte de livrare și vei livra mașinile noi și rulate: preiei autoturismele noi sosite pentru a le pregăti de livrare, întocmirea tuturor actelor necesare pentru livrare.
  • Verifici autovehiculele trecute în planificarea de livrare;
  • Te asiguri că autovehiculul are setul legislativ, numere provizorii și toate accesoriile comandate montate;
  • Câteva drumuri la DRPCIV pentru a scoate numere;
  • Intocmești documentele necesare pentru livrare;
  • Te ocupi de întreținerea autovehiculelor din stoc;
  • Consiliezi și comunici cu clienții;
  • Responsabil de imaginea companiei pe care o promovează clienților prin activitate și atitudine
Beneficii:
  • Teambuilding
  • Petrecere de Crăciun
  • Discount pentru repararea mașinii personale sau achiziționarea de piese auto
Locație:Calea Giulesti, 121J (reprezentanță Kia, Suzuki și Mazda)
Program: L-V: 08:00 - 17:00 (1h pauză de masă)

Credem în tine!
Succesul înseamnă cunoașterea calităților personale și încrederea în acestea, iar construirea unei cariere durabile este un proces continuu în care ai nevoie de motivație, un plan de acțiune, flexibilitate și disciplină. Te așteptăm în echipa noastră să desenăm calea în cariera împreună.

Publicat 17 mai 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos