de ani Fără Frică...

Publicat 23 Mar 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Agent livrator magazin online Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Detine permis categoria B (minim 1 an experienta, sau 10.000 km)
- Fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat), fara cazier judiciar
- Pasionat de domeniul auto
- Buna capacitate de autoorganizare
- Lucreaza bine si in conditii de stres
- Sociabil, buna comunicare interpersonala, spirit de echipa.

Descrierea jobului

Agentul se deplaseaza la clientii firmei pentru a livra produsele comandate, folosind masina pusa la dispozitie de catre firma. Se ofera salariu competitiv, program flexibil, masina de serviciu, diverse bonusuri;

Firma noastra activeaza in domeniul serviciilor online, mediu din care isi selecteaza mare parte din clientela. Pentru a facilita intrarea produselor personalizate in posesia clientilor oferim si servicii de livrare in Bucuresti, in aceeasi zi. Ne mandrim cu un mediu de lucru placut, cu o echipa tanara si dinamica, cu sarcini si responsabilitati clare, bazate pe respect, recunoasterea meritelor si recompensarea performantelor.

Expirat
Agent livrator magazin online Bucuresti  -  Energo-Instal Consulting SRL-D

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles