Publicat 16 Feb 2019 | Expiră 18 Feb 2019

Agent livrator magazin online Bucuresti

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Detine permis categoria B (minim 1 an experienta, sau 10.000 km)
- Fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat), fara cazier judiciar
- Pasionat de domeniul auto
- Buna capacitate de autoorganizare
- Lucreaza bine si in conditii de stres
- Sociabil, buna comunicare interpersonala, spirit de echipa.

Descrierea jobului

Agentul se deplaseaza la clientii firmei pentru a livra produsele comandate, folosind masina pusa la dispozitie de catre firma. Se ofera salariu competitiv, program flexibil, telefon de serviciu, diverse bonusuri

Fisa postului:
- Transporta produsele in baza documentelor de insotire;
- Livreaza comenzile conform programului de distributie, in zona arondata;
- Unde este cazul, efectueaza incasarea pentru comenzile cu plata ramburs.

Compania activeaza in domeniul serviciilor online, avand in portofoliu o serie de magazine online de top, cu produse de tip aranjamente florale, tricouri, carti, cadouri diverse, pentru care asiguram livrarea prin curieri proprii, in aceeasi zi, in Bucuresti si Ilfov.
Ne mandrim cu un mediu de lucru placut, cu o echipa tanara si dinamica, cu sarcini si responsabilitati clare, bazate pe respect, recunoasterea meritelor si recompensarea performantelor.

Expirat
Agent livrator magazin online Bucuresti  -  HTD Intermedia

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles