Agent livrator/curier Brasov

Pascal S.R.L. - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam colegi carora le place sa conduca, sa lucreze cu oamenii, sa fie sociabili si perseverenti.

Suntem o echipa cu experienta in curierat, cea mai stabila firma din acest domeniu, constanti in activitate si responsabili fata de oameni.

Descrierea jobului

Indiferent daca ai sau nu experienta in curierat, iti asiguram suport si training atat pe perioada formarii cat si dupa.
Beneficiile tale vor fi si in corelatie cu munca si iti garantam: salariu din prima zi de formare, comisioane pentru livrari si ridicari, tichete de masa(pe card), transport.
Daca te remarci si vrei mai mult iti oferim: cursuri/traininguri pentru dezvoltare personala/profesionala, teambuilding-uri, concursuri, posibilitati de avansare.

Activitatea de curier presupune livrarea/ridicarea expeditiilor conform procedurilor.

Te invitam sa vezi mediul de lucru, echipa din care faci parte si sa discutam toate benefiicile postului.
Te asteptam la sediu pe str Zaharia Stancu nr 19-FAN Courier. Tel: 0737800301
Publicat 22 sept. 2021 Reactualizat 20 oct. 2021 Expiră 22 oct. 2021