Publicat 18 Dec 2006 | Reactualizat 31 Dec 2006 | Expiră 18 Ian 2007

Agent livrari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:

- comunicativitate, sociabilitate
- spirit de echipa, responsabilitate si integritate
- bune abilitati de organizare, indemanare
- varsta minim 18 ani

Descrierea jobului

- transporta si livreaza comenzile in bune conditii si la timp catre clienti
- incaseaza banii de la clienti conform chitantelor si facturilor emise
- se asigura ca marfa pe care o are de livrat este in conformitate cu solicitarea clientului
- organizeaza ruta eficient
- sa fie in proprietatea unui scuter sau a unui autoturism
- are grija ca mijlocul de transport sa fie curat si ingrijit

2GO PIZZA & GRILL este o companie care doreste sa fie un punct de referinta pe piata de office delivery, home delivery si take away din Bucuresti.

2GO PIZZA & GRILL va livra o calitate de necompromis pentru consumatorii ocupati din ziua de azi care isi doresc o masa proaspata si gustoasa.

Daca doriti sa va aduceti contributia si sa va bucurati de succes, va rugam sa ne trimiteti un CV la adresa de mail angajari.bandidos@gmail.com.

Expirat
Agent livrari  -  BANDIDOS PIZZA & GRILL