Publicat 12 Sep 2008 | Expiră 13 Oct 2008

Agent livrari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- minim studii medii
- abilitati de comunicare
- bun conducator auto
- experienta minim un an in distributia de marfa
- experienta minim 3 luni in condusul dubelor 3.5T
- dorinta de avansare in postul de reprezentant comercial
- persoana responsabila si loiala

Descrierea jobului

- pregatirea, verificarea si livrarea marfii
- respectarea unui program de livrari
- predarea/primirea documentelor de insotire a marfii, a documentelor de plata si a numerarului incasat

Se ofera pachet salarial atractiv, telefon mobil, masina de serviciu.

Anko Impex este o firma de distributie ce activeaza pe piata materialelor de constructii din 1994. Suntem unici distribuitori ai produselor Policolor in judetele Iasi, Suceava, Neamt, Bacau, Vaslui si Botosani.

Expirat
Agent livrari  -  Anko Impex