Publicat 18 Apr 2008 | Reactualizat 17 Mai 2008 | Expiră 19 Mai 2008

AGENT LIVRARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai putea fi tu, dacă ai:
- experienţă în domeniu min. 1 an;
- experienţă în conducerea auto (carnet cat. B, fără antecedente);
- abilităţi organizatorice şi de comunicare.

Descrierea jobului

Noul nostru coleg va:
- livra marfa, în bună stare şi în timp util către clienţi, conform traseului realizat de superiorul direct;
- încasa sumele datorate de client, în baza documentelor emise şi cu respectarea dispoziţiilor superiorului;
- preda, şefului de birou, banii încasaţi la sfârşitul fiecărui traseu, instrumentele de plată şi alte documente specifice;
- reprezenta imaginea şi interesele companiei, în limita atribuţiilor stabilite în fişa postului.

Ofertă:
- venit atractiv;
- oportunitatea de a lucra şi de a te distra alături de o echipă tânără şi dinamică.

Dacă te consideri persoana potrivită, trimite-ne o scrisoare de intenţie (cu foto) şi un CV detaliat până la data de 25.04.2008.
Confidenţialitatea informaţiilor este garantată!
Numai candidaţii selecţionaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

Compania HOLDMANN este prezentă în România de 14 ani, din dorinţa de a oferi "confort şi igienă" utilizatorilor profesionali din diverse domenii. Excelenţa partenerilor şi furnizorilor, cumulate cu devotamentul şi pasiunea Echipei Holdmann, ne-au permis atingerea obiectivului initial - cel de a deveni lider tradiţional în vânzarea de echipamente, accesorii şi consumabile pentru igiena şi curăţenia profesională.

În acest moment suntem prezenţi în toate oraşele mari ale României, atât prin birouri şi depozite proprii, cât şi prin distribuitori locali. Peste 1000 de produse de bază de la furnizori de renume european, stau la dispoziţia clienţilor noştrii, răspunzând celor mai exigente solicitări în materie de igienă şi curăţenie profesională.

Ca membru al prestigioasei organizaţii International Sanitary Supply Association (ISSA) oferim consultanţă, vânzare, post vânzare şi service la cele mai înalte standarde.

Suntem în continuă dezvoltare şi îţi oferim acum şansa să te alături echipei HOLDMANN!

Expirat
AGENT LIVRARI  -  S.C. HOLDMANN HYGIENE SOLUTIONS S.R.L.