Agent livrari / Sofer distributie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana orientata catre actiune si rezultate;
- Permis cat. B obligatoriu;
- Persoana organizata si planificata;
- Experienta in vanzari si cunoasterea pietei locale sconstituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Aria de acoperire este judetul Iasi;
- Acoperirea maxima a zonei in scopul formarii unei retele de clienti active;
- Deplasarea in zona alocata, pe rutele stabilite, pentru a prelua comenzi, a livra marfa si a incasa contravaloarea facturilor la toti clientii din zona;
- Respectarea rutelor zilnice de vizitare comunicate;
- Realizarea tintelor de vanzari, de incasari, a parametrilor cantitativi si calitativi stabiliti precum si a altor obiective stabilite de directorul de distributie;
- Efectuarea de rapoarte si analize despre activitatea depusa si transmiterea lor la termenele stabilite;
- Mentinerea de bune relatii cu clientii existenti.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv , oferim 2500 lei net + 1 % bonusuri din vanzari.

Suntem o companie care importa produse alimentare (branzeturi, salamuri, unt, etc.) din Austria, Italia, Spania.

Distribuim produsele partenerilor noștri in tot județul iasi.
Publicat 23 nov. 2021 Reactualizat 21 dec. 2021 Expiră 23 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos