Publicat 22 Aug 2006 | Reactualizat 20 Sep 2006 | Expiră 22 Sep 2006

AGENT LIVRARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

EXPERIENTA; SERIOZITATE; CUNOASTEREA TRASEELOR DIN BUCURESTI;ORGANIZATOR AL ACTIVITATII PROPRII; SIMT ESTETIC;PREZENTA AGREABILA; DISPONIBILITATE PENTRU PROGRAM PRELUNGIT; CAPACITATE DE COMUNICARE SI INTERRELATIONARE; ADAPTABILITATE; OPERATIVITATE

Descrierea jobului

-LIVRARE ARANJAMENTE FLORALE
-APROVIZIONARE
-REPREZENTATIVITATE IN RELATIA CU CLIENTII;
-VERIFICAREA PERIODICA A ARANJAMENTELOR FLORALE
-STABILIREA TRASEELOR ZILNICE DE LIVRARE
-INCASARI NUMERAR SI PREDAREA LA SEDIUL FIRMEI
-PREDAREA SI PRIMIREA DOCUMENTELOR FINANCIAR-BANCARE ALE FIRMEI

Descrierea companiei

FIRMA OLANDEZA;
OBIECT ACTIVITATE: REALIZAREA SI LIVRAREA DE ARANJAMENTE FLORALE; INTRETINEREA PLANTELOR ORNAMENTALE; AMENAJARE DE GRADINI
ATMOSFERA DE LUCRU CREATIVA SI FLEXIBILA

Expirat
AGENT LIVRARE  -  Holland Flower Trading SRL