Publicat 17 Sep 2008 | Reactualizat 15 Oct 2008 | Expiră 17 Oct 2008

AGENT LIVRARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana optimista, dinamica, cu spirit de echipa;
- posesor carnet conducere categoria B;
- disponibilitate program prelungit;
- capacitate de a lucra in conditii de stress;
- cunoasterea foarte buna a orasului;
- prezenta business

Descrierea jobului

- aprovizionarea cu marfa de la furnizori;
- livrarea produselor comecializate de companie catre clienti.
- se acorda salariu motivant, tichete de masa si plata orelor suplimentare.
- telefon de serviciu

SOROMI este casa de comenzi ce ce adreseaza atat persoanelor fizice cat si persoanelor juridice. Gama de produse comercializata este variata incepand cu produse alimentare, produse pentru curatenie, produse din gama birotica-papetarie si terminand cu echipamente de protectie. Pe langa acestea, SOROMI organizeaza evenimente business, inchirieri masini si consultanta in vanzari si marketing.

Expirat
AGENT LIVRARE  -  SOROMI DISTRIBUTION SRL