Publicat 13 Mai 2008 | Reactualizat 10 Iun 2008 | Expiră 13 Iun 2008

agent livrare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana activa si integra
- atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor, spirit intreprinzator
- disponibilitate la program prelungit

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

- asigura livrarea marfii catre clienti
- mentinerea relatiilor cu clientii actuali
- transmiterea informatiilor despre piata si nevoile clientilor la sediu
- comunicare foarte buna cu agentii de vanzari

BENEFICII

- telefon
- atmosfera placuta de lucru
- salar + bonuri de masa

Adaconi este o societate specializata in importul si distributia, la nivel national de produse de birotica, papetarie si medii de stocare date. SC Adaconi SRL are peste 1000 de clienti in toata tara, iar numarul de angajati este de 50 de persoane. Sediul central al firmei este la Hateg, iar filiale sunt la Bucuresti, Iasi, Cluj.

Expirat
agent livrare  -  SC.ADACONI.SRL