Publicat 21 Apr 2008 | Reactualizat 22 Apr 2008 | Expiră 22 Apr 2008

agent livrare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in domeniu
- Studii medii
- Spirit de echipa, atitudine pozitiva
- Personalitate energica, orientata catre rezultate
- Abilitati de comunicare si spirit organizatoric
- Permis de conducere categ. B
- Disponibilitate la program prelungit

Descrierea jobului

• Asigurarea finalitatii procesului de vanzare inceput de agentul comercial (livrari conforme,incasare credit)
• Stabilirea si mentinerea de parteneriate pe termen lung cu toti clientii existenti in zona deservita.

Companie romaneasca intr-o continua expansiune, Cumpana este unul dintre cei mai importanti prestatori de servicii de aprovizionare cu apa in sistem watercooler din Romania, fiind producatorul si distribuitorul apei plate de izvor Cumpana la nivel national . Cu 19 puncte de lucru situate in cele mai importante orase ale tarii si peste 300 de salariati uniti intr-o echipa dinamica si orientata catre succes, Cumpana isi propune sa devina in viitorul apropiat unul dintre cei mai buni angajatori pentru care sa lucrezi, imbunatatind continuu atat baza materiala cat si mediul de lucru.

Expirat
agent livrare  -  CUMPANA 1993