Publicat 19 Nov 2007 | Reactualizat 18 Dec 2007 | Expiră 19 Nov 2007

Agent Livrare

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- bun cunoscator al orasului Bucuresti
- experienta minim 1 an ca sofer/ agent livrare
- permis de conducere Cat. B

Descrierea jobului

- preluarea comenzilor de la centrul de productie
- livrarea comenzilor in parametri de eficienta (timp) si calitate stabiliti
- incasarea banilor de la client
- predarea incasarilor in centrul de productie
- intocmirea rapoartelor de activitate
- asigurarea intretinerii curente si a curateniei masinii
- program de lucru: doua zile lucrate, doua zile libere.

Se ofera:
Salariu fix + bonuri de masa + masina

Companie de servicii de management si gestiune a resurselor umane cauta pentru clientul sau Trenta Pizza

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent Livrare  -  CONFIDENTIAL