Publicat 22 Oct 2008 | Expiră 22 Nov 2008

Agent livrare - vânzări

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Minim 2 ani experienţă într-un post similar,
Abilităţi de comunicare excelente
Cunoaşterea oraşului şi a împrejurimilor
Studii medii
Aptitudini tehnice si comerciale,
Permis de conducere categoria \'B\'
Cazier judiciar

Descrierea jobului

Creşterea volumului de vânzări pe traseul de livrare alocat
Încasarea facturilor livrate
Livrarea mărfurilor comandate de clienţi conform graficului de livrare prestabilit
Deservirea la standarde înalte a clienţilor UNIX AUTO

Ofertă (bonusuri, beneficii):
Salariu motivant, bonusuri de performanţă, tichete de masă
Mediu de lucru motivant, tânăr, orientat spre realizări

Companie multinaţională cu 17 ani experienţă în domeniul comercializării de piese şi accesorii auto, lider de piaţă în Ungaria, în plina expansiune în România.
Momentan dispunem de o reţea de distribuţie de 60 de depozite, în Ungaria, România şi Serbia, cu un efectiv de peste 800 de angajaţi şi peste 5000 de parteneri.
Misiunea noastră este să oferim pe termen lung servicii de calitate partenerilor noştrii strategici care asigură randamente înalte respectiv un viitor sigur şi perspectivă pentru angajaţii noştrii.

Expirat
Agent livrare - vânzări  -  SC UNIX Auto SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles