Publicat 02 Iun 2020 | Reactualizat 15 Iun 2020 | Expiră 15 Iun 2020

Agent introducere, validare si prelucrare date

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati dе comunicare si relationare;
Atitudine orientata catre client;
Diplomatie si rezistenta la stres ;
Spirit dе a lucra in echipa si atitudine proactiva;
Operare PC: MS Office.

Descrierea jobului

Monitorizarea zilnica a fluxurilor de comanda catre magazine, cat si a proceselor logistice aferente din depozit.
Procesarea si solutionarea retururilor conform procedurilor stabilite in cadrul depozitului.

Compania Otter a fost infiintata in anul 1997 si are ca obiect de activitate comercializarea produselor de incaltaminte, marochinarie si accesorii. Pentru ca fiecare om este unic si fiecare are stilul sau inconfundabil, Otter a reunit in reteaua sa de magazine marci cu renume international distincte ca stil si imagine: Otter, Tezyo, Salamander, Clarks, Aldo etc. In momentul de fata reteaua de magazine este formata din 67 de magazine localizate in cele mai mari orase ale tarii.

Expirat
Agent introducere, validare si prelucrare date  -  SC OTTER Distribution SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles