Publicat 06 Mar 2018 | Reactualizat 03 Apr 2018 | Expiră 06 Apr 2018

Agent Interventie

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Sportiv.
- Rezistenta la stres, responsabilitatea crescuta;
- Inteligenta sociala si devotamentul sunt trasaturile fara de care ocupantul acestui post nu se poate integra in echipa noastra.
- Capacitatea de a reactiona rapid si de a lua decizii corecte în momente critice, asumându-si responsabilitati;
- Persoana dinamica, flexibila, cu spirit de echipa, profesionalism si initiativa.
- Persoana responsabila, interesata de o colaborare de lunga durata, care isi poate asuma o implicare foarte serioasa in activitatea societatii;
- Sa detina permis de conducere Categoria B

Descrierea jobului

Asigura in permanenta securitatea si paza printr-un serviciu eficient si amabil respectand legea si standardele BGS.

VA OFERIM:
• Salariu atractiv;
• Punctualitatea platii salariilor;
• Stabilitate la locul de munca;
• Sarbatori legale platite dublu.

Grup de companii si organizatii non-profit, recunoscut la nivel national ca reper in urmatoarele domenii:
- servicii de securitate a bunurilor si protectie a persoanelor;
- servicii medicale de urgenta, transport medicalizat si nemediaclizat, medicina muncii si de familie;
- activitati de motorsport ( motociclism si auto off-road )
- activitati umanitare de:
• limitare si inlaturare a efectelor accidentelor, dezastrelor si calamitatilor naturale;
• sprijinire a oricaror persoane aflate în nevoie.

Expirat
Agent Interventie  -  S.C. BGS Divizia de Securitate S.R.L.