Agent /Ingineri pentru vanzari

Coman Doors
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

SC COMAN DOORS SRL, fabrica de usi de garaj sectionale angajeaza :

-agent / inginer vanzari pentru ofertare si vanzari .

se cere:
-obligatoriu experienta in vanzari in domeniul constructii
-studii superioare
-permis cat B cu experienta min 2ani
-disponibilitate pentru deplasari si program prelungit

Descrierea jobului

Se ofera :
-salariu fix
-comision din vanzari
-telefon
-masina pentru efectuarea activitatii de teren
-transport (Cluj-Gilau-Cluj)

S.C. Coman Doors este o fabrica de usi de garaj sectionale. Este o firma cu experienta, cu renume.
Publicat 2 Nov. 2022 Expiră 2 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.