Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 12 Feb 2017

Agent Imobiliar

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- mobilitate;
- cunostinte minime de operare calculator (MS Office, aplicatii web, etc);
- sa vrei mai mult decat ai si sa fii dispus sa platesti pretul corect.
Daca ai curajul sa intri in zona in care singurul responsabil pentru tot ceea ce ti se intampla in viata esti doar tu, te asteptam cu mare drag la o discutie fara obligatii, pe parcursul careia vom stabili impreuna daca suntem compatibili reciproc si cum putem colabora.
- pentru vanzari, ideeal ar fi sa ai cel putin un an experienta pe un post similar, zone libere: Drumul Taberei, sector 4, sector 5.
- pentru inchirieri, zone libere: sector 3, sector 6, sector 5 si sector 4.

Descrierea jobului

Oferim:
- conditii flexibile de colaborare;
- laptop, abonament telefon mobil minute nelimitate;
- un nivel excelent de promovare a portofoliului;(titrez.ro premium, imobiliare.ro, imobiliare top listing,magazinul de case, olx.ro, storia.ro, vindemapartamente.ro, inchiriaemapartamente.ro etc.)
- oportunitati multiple de dezvoltare personala, profesionala si antreprenoriala; meseria noastra este de crescatori de oameni de afaceri, asta facem de foarte multi ani, cu rezultate usor de verificat in piata;
- programe complexe de gestionare a afacerii(CRM); training continuu de specialitate;
- o echipa in care va veti gasi imediat locul;
- un domeniu de business fascinant, intr-un mediu deosebit, bazat pe o scara de valori realista si pragmatica.

NU OFERIM:
- 9:00 - 16:00 - cu ruperea usilor la inchiderea programului;
- salariu fix (remuneratia este direct proportionala cu performanta individuala);
- mediu propice pentru dat vina pe altcineva atunci cand lucrurile nu merg bine.

Descrierea companiei

AGENTIE IMOBILIARA

Expirat
Agent Imobiliar  -  Gadspor Imobiliare SRL