Publicat 08 Feb 2016 | Reactualizat 07 Mar 2016 | Expiră 11 Mar 2016

Agent Imobiliar

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoană prezentabilă, pozitivă;
Responsabilitate personală și punctualitate;
Persoană organizată, analitică, atentă la detalii, dinamică și optimistă;
Ținută și aspect profesional îngrijit;
Diplomație și abilitate;
Entuziasm;
Perspectivă antreprenorială;
Lucru in echipă;
Disponabilitatea de a lucra atât la birou cât și pe teren;
Cunoștințe operare PC;
Studii medii sau superioare finalizate;
Cunoașterea unei limbi de circulație internațională;
Experienta in domeniul de vanzari constituie un avantaj;
Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

Cerințe:
Crearea, dezvoltarea si mentinerea portofoliul de clienti;
Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor;
Prezentarea ofertelor clientilor interesati;
Analizarea proprietatilor si stabilirea conditiilor de colaborare cu proprietarii;
Actualizarea la timp a bazei interne de date;
Promovarea ofertelor prin canalele specifice;
Medierea negocierilor intre parti;
Indeplinirea promta si corecta a sarcinilor de serviciu.

Beneficii oferite:
Performanta - este recunoscuta si apreciata corespunzator;
Instruire/formare profesionala;
Mijloace moderne de lucru şi publicitate, logistică performantă;
Mediu de lucru placut;
Mașină de serviciu;
Telefon de serviciu;

Cu o experienta de peste 14 ani in activitatea de intermediere si consultanta, ne-am castigat reputatia de a fi printre cele mai specializate companii din industria serviciilor imobiliare din Cluj Napoca. Oferim clientilor nostri servicii de inalta calitate si deplina siguranta a tranzactiilor imobiliare. TARA IMOBILIARE inseamnă dinamism, echilibru, stabilitate, echipa dedicata si competenta.

Depuneti CV cu fotografie menționand postul pentru care ați aplicat.
De asemenea ne puteti contacta la adresa: cariere@tara-imobiliare.ro

Expirat
Agent Imobiliar  -  AGENTIA IMOBILIARA TARA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles