Agent imobiliar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 6000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Candidatul potrivit pentru noi este unul cu abilitati de comunicare, cu atitudine de invingator;
  • Negociere si convingere, punctual;
  • Cunostiinte PC;
  • Atent la detalii, organizat, spirit de echipa, proactivitate si spontaneitate;
  • Adaptare la situatii noi, putere de concentrare si atentie distributiva,
  • Cu diponibilitate atat pentru munca de birou cat si pentru cea de teren;
  • Pregatit sa dobandeasca cunostiinte consistente din domenii precum imobiliar, financiar si juridic;
  • Dornic sa dezvolte o cariera in acest domeniu si totodata dornic sa obtina venituri nelimitate direct proportional cu efortul si munca depusa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Raspunderea prompta si profesionista la cererile primite;
  • Identificarea ofertelor potrivite pentru fiecare solicitare in parte;
  • Promovarea ofertelor;
  • Stabilirea pasilor pentru incheierea tranzactiilor;
  • Vizionarea imobilelor cu clientii interesati;
  • Intermedierea si negocierea tranzactiilor imobiliare;
  • Consilierea clientilor si a proprietarilor;
  • Asistarea negocierilor si finalizarea tranzactiilor;
  • Comunicare activa prin telefon, email si in persoana;
  • Crearea si mentinerea relatiilor cu proprietarii imobilelor si cu clientii;
  • Prospectarea pietei;
  • Identificarea ofertelor imobiliare de pe piata si aducerea lor in portofoliu.

Beneficii:
  • Salariul este cuprins intre 2500 - 6000 RON;
  • Se ofera laptop, masina si telefon de serviciu;
  • Programul este unul flexibil;
  • Activitatea se va desfasura atat la sediul companiei, cat si pe teren.

Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos