Publicat 05 Ian 2019 | Expiră 05 Feb 2019

AGENT IMOBILIAR

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

ANGAJAM brokeri imobiliari (baieti/fete) cu sau fara experienta.

CERINTE:

- persoana prezentabila, pozitiva;
- entuziasm;
- diplomatie si abilitate;
- calitati de bun vanzator;
- cunostinte PC;
- capacitatea de a finaliza tranzactii;
- dorinta de perfectionare continua si de progres.

SE OFERA:

- salariu fix +comision
- telefon
- laptop
- masina

Nu ai experienta in domeniu? Nu-ti fa griji, odata intrat in echipa noastra beneficiezi de training specific, proceduri clare si simple de lucru si mai ales suport din partea echipei.

Expirat
AGENT IMOBILIAR  -  IMOBILIARE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles