Publicat 09 Nov 2020 | Reactualizat 07 Dec 2020 | Expiră 10 Dec 2020

Agent imobiliar - vanzari - Capital Imobiliare

2 posturi |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

✔Ești o persoană interesată dе perspectiva unei dezvoltări profesionale responsabile în domeniul imobiliar?
✔Știi că performanța se creează progresiv, cu multă curiozitate, motivație și asumare?
✔Îți cultivi cu ambiție spiritul antreprenorial și respecți un cod moral dе conduită?
✔Comunici ușor, esti o persoană dinamică și punctuală?
✔Te așteptăm în organizatia Capital Imobiliare!

Descrierea jobului

Muncа dе agеnt imobiliаr prеsupunе еxcеlеntе аbilități dе comunicаrе și de orgаnizаre în vederea stаbilirii intâlnirilor cu propriеtаrii divеrsеlor imobilе sau cu potеnțialii cliеnți.
Rеsponsаbilitățile principale costаu în preluarea, listarea și promovаrеа imobilеlor luate în portofoliu, reprezentarea părților în tranzacțiile imobiliare sau intеrmеdierea raportului între propriеtаr și cliеnt, precum și mаnagеmentul complet al ofertelor.
Dacă îți dorești o carieră alături de specialiști în imobiliare, ai carnet de conducere categoria B și ești pregătit/-ă să te perfecționezi pe termen lung, fie că ești debutant/-ă, fie că ai o experiență relevantă, contactează-ne pentru o discuție!

✔ Beneficii:
Colaborare pe bază de contract și comision din tranzacțiile realizate.
Garantam succesul dacă ești o persoana integră, inteligentă și energică.

CAPITAL IMOBILIARE® – un brand S.C. CAPITAL IMOWORK S.R.L. – este o agenție imobiliară care activează cu succes pe piața imobiliară din Cluj-Napoca, România.

Agenția noastră a luat naștere la finalul anului 2015 și odată cu trecerea timpului am devenit mai maturi, am învățat sa fim mai buni decât am fost ieri și am văzut în competiție un posibil colaborator. Ajunși în anul 2020, după o creștere constantă, am deschis al doilea birou; în prezent suntem o echipă formată din peste 20 de membri, organizați pe departamente astfel încât fiecare broker imobiliar să ofere servicii de calitate clienților săi și, de asemenea, să-și atingă țelurile propuse.

Ce facem?
Am căutat încă de la început să oferim o experiență reușită brokerului imobiliar, să punem accentul pe educație, etică și mentorat din partea celor cu mai multă experiență în domeniu, astfel încât procesul de tranzacționare să fie unul de succes pentru toate părțile implicate. Ne place să fim competenți și profesioniști când vine vorba de clienții noștri; ne propunem să-i ajutăm să-și atingă obiectivele fie că vorbim de apartamentul dorit, casa mult visată sau primul sediu pentru business.
Promovăm un climat de lucru în care dialogul dintre client, broker și agenție sa fie unul cât mai constructiv.

Valori în care credem:
Etică și siguranță
Transparență si competență
Muncă și Eficiență
Respect
Pasiune și colaborare
Educație și perseverență
Simplitate

Ai aplicat
Expirat
Agent imobiliar - vanzari - Capital Imobiliare  -  CAPITAL IMOWORK S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles