Agent Imobiliar specializat

AORA IMOBILIARE - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1500 - 3000 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Aora își mărește echipa de Agenți Imobiliari specializați!

Scopul nostru este ca tu să ai rezultate excepționale alături de noi

Cine suntem ?

O agenție imobiliară la început de drum dar cu vise mărețe și pregătită să atingă culmile succesului!
Fii printre primii care se alătură echipei și asigură-ți șansa de a beneficia de avantaje considerabile pe parcursul colaborării noastre.
Vei avea parte de o experiență profesională și personală de excepție într-un domeniu care oferă nenumărate oportunități.

Totuși, acest domeniu nu este pentru oricine. Ai nevoie de:

- O dorință pentru mai mult
- Un spirit de învingător
- Un caracter puternic pentru a face față provocărilor
- Plăcerea de a lucra cu oameni și în echipă
- O atitudine pozitivă
- Comunicare excelentă verbal și scris
- Permis de conducere categoria B
- Mașină personală

Experiența în industria imobiliară, vânzări sau consultanță reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Ce vei face la noi?

- Înveți piața imobiliara, politici comerciale și proceduri
- Formezi și administrezi portofoliu de clienți
- Răspunzi la solicitările clienților și le prezinți ofertele companiei
- Programezi vizionări cu clienții
- Prospectezi piața și organizezi întâlniri cu proprietari
- Ești parte din ședințele companiei în vederea obținerii celor mai bune rezultate
- Conduci negocieri de prețuri și tranzacții

Ce îți oferim?

- Atmosferă de lucru dinamică și provocatoare
- Program flexibil
- Posibilitatea de a câștiga venituri extraordinare în funcție de competențe și implicare
- Bonusuri și beneficii în plus, pe măsura rezultatelor
- Sistem complet și cele mai performante unelte pentru a atinge performanța în cel mai scurt timp posibil
- Canale de promovare moderne cu o echipă de profesioniști în spate
- Traininguri și suport pentru a fi unul dintre cei mai bine pregătiți consultanți imobiliari din țară și pentru a obține rezultate deosebite

Testează acest rol și decide ulterior dacă ți se potrivește. Ne dorim să faci ce îți place și ce te împlinește
Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos