AGENT IMOBILIAR REMAX ACTION

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Vrei sa iti incepi propria afacere? Visul tau este mult mai aproape decat crezi!

Daca ai experienta in imobiliare sau doresti sa devii specialist in acest domeniu plin de oportunitati, te invitam sa te alaturi echipei de antreprenori ai RE/MAX ACTION BUCURESTI. Vei beneficia de suport maxim din partea AGENTIEI, cat si a RETELEI NATIONALE de peste 600 de agenti pentru a-ti indeplini visul antreprenorial, alaturi de cel mai cunoscut brand imobiliar din lume.

Asociatii nostri de vanzari realizeaza cercetarea si prospectarea pietei imobiliare si ofera clientilor consiliere pe tot parcursul procesului de vanzare – cumparare sau inchiriere a proprietatilor. Puterea retelei noastre ne ajuta sa reducem costurile, sa facem schimb de informatii si sa incheiem mai facil tranzactiile.

Stai linistit, nu trebuie sa stii deocamdata toate lucrurile acestea! Te vom ajuta noi sa devii cea mai buna versiune a ta in jobuluiDe ce ai nevoie pentru a avea succes in acest antreprenoriat?
- Daca ai experienta in domeniul imobiliar este extraordinar, dar NU obligatoriu
- Daca ai lucrat 1-2 ani in vanzari, te vei adapta foarte usor acestui job
- Daca ai cunostinte in domenii conexe (juridic, constructii etc) este fantastic, dar NU indispensabil
- Sa iti doresti sa devii un profesionist in imobiliare, este OBLOGATORIU!
- Sa iti doresti sa inveti si sa te specializezi in vanzari de imobiliare este de dorit
- Ne-am bucura sa ai carisma, empatie si capacitate foarte buna de comunicare
- Ti-ar fi foarte utile spiritul practic si atitudine antreprenoriala
- Un nivel ridicat de motivatie si energie iti vor aduce SUCCESUL!

Descrierea jobului

Ce iti va aduce acest job?
- Castiguri mult peste medie (si asta chiar daca vinzi numai o proprietate pe luna)
- Program de lucru flexibil, deci mai mut timp pentru pasiunile tale
- Cel mai bun sistem de training si educare din domeniul imobiliar in Romania
- Mentoring, suport juridic, instrumente pentru promovare si analiza de piata
- Colaborari cu pestede agenti RE/MAX din intreaga lume
- Cel mai eficient sistem tehnologic din piata
- Accesul la o varietate de strategii si materiale de marketing
- Participarea la cele mai bune evenimente de profil din lume
- Apartenenta la o retea globala
-Lucrezi pentru business-ul tau personal!

ACTION PROINVEST INTERNATIONAL este compania ce detine franciza RE/MAX in Bucuresti, functionand sub titulatura RE/MAX Action.

RE/MAX Action aduce in Bucuresti modelul american de business si construieste o echipa de top in imobiliare.

Toți clienții biroului nostru sunt insotiti in etapele procesului de vanzare pentru ca acestia sa isi aleaga locuinta mult visata. Mai mult, asociatii nostri de vanzari se diferentiaza pe piata imobiliara prin implicare, devotament, perseverenta si seriozitate.

Aceste valori ne-au ajutat sa atingem performante extraordinare: peste 1.000 de apartamente vandute in exclusivitate in CARTIERUL SOLAR, peste 2.000 de apartamente in vanzare exclusiva din cel mai mare complex imobiliar din Bucuresti - AQUA CITY, vanzari de terenuri, vile, spatii comerciale si multe alte tranzacții imobiliare complexe.

RE/MAX este reteaua imobiliara #1 in lume, cu 45 de ani experienta, un model de business aplicat cu succes in peste 100 de tari, renumita pentru programele sale de training si ideile indraznete de marketing. Nimeni nu vinde mai multe proprietati decat RE/MAX!

Publicat 2 nov. 2021 Reactualizat 30 nov. 2021 Expiră 2 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos