Publicat 28 Mai 2020 | Reactualizat 12 Iun 2020 | Expiră 13 Iun 2020

Agent imobiliar, inclusiv absolvent liceu / facultate

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

GLADIATOR IMOBILIARE - ÎMPREUNĂ CU TINE
Ne dorim dе la tine:
- să îţi placă să lucrezi în echipă;
- să îţi placă banii;
- să îţi placă lucrul cu oamenii;
- să fii interesat să înveţi lucruri noi;
- să îţi placă vânzările;
- să îţi placă să lucrezi cu termene limită;
- să îţi doreşti mai mult decât targetul stabilit;

Descrierea jobului

Cе vеi face:
- vei administra bаzа dе dаte cu imobile din o аnumită zonă din orаş, stabilită dе comun acord;
- vei consilia potеnţialii cumpărători dе imobile cаre sunt interesaţi de o аchiziţiе în zonа ta;
- vei întâlni proprietari şi potenţiali cumpărători în vederea preluării imobilelor scoase la vânzare şi pentru a prezenta imobile;
- vei colabora cu ceilalţi colegi în vederea încheierii tranzacţiilor imobiliare din birou;
- vei promova imobilele pe care le ai în portofoliu pe site-urile de profil;
- vei asista şi orienta clienţii în vederea semnării contractelor de vânzare la notariat;
- vei negocia şi stabili comisioanele aferente fiecărei tranzacţii de care te ocupi;
- vei primi un procent din fiecare comision încasat de companie

GLADIATOR IMOBILIARE este o companie ce activează în domeniul imobiliar de la începutul anului 2019, fiind formată dintr-o echipă de agenţi imobiliari cu experienţă de peste 6 ani în tranzacţiile imobiliare.
Compania noastră asistă şi consiliază clienţii în vederea luării celei mai bune decizii atunci când vine vorba de achiziţia unui imobil. De asemenea, expertizează şi oferă informaţii concludente şi corecte proprietarilor care doresc să scoată la vânzare un imobil, astfel încât aceştia să tranzacţioneze cât mai repede şi la un preţ cât mai bun.
Avem rolul de mediatori şi facilitatori în tranzacţiile imobiliare, multe din responsabilităţile vânzătorilor şi cumpărătorilor de imobile ce vin o dată cu o tranzacţie imobiliară rămânând în grija noastră.
Mai multe despre companie găsiţi pe site-ul nostru!

Expirat
Agent imobiliar, inclusiv absolvent liceu / facultate  -  GLADIATOR IMOBILIARE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles