Publicat 13 Aug 2019 | Reactualizat 21 Aug 2019 | Expiră 12 Sep 2019

Agent Imobiliar cu sau fara experienta

10 posturi

Candidatul ideal

Candidatul ideal pentru postul de agent imobiliar trebuie să îndeplinească următoarele condiții:
Abilitați de comunicare;
Cunoștințe de operare PC;
Prezență bussines;
Perseverent, dornic de succes;
Atitudine fair-play. Dacă tu consideri că vrei să faci parte dintr-o astfel de echipă, noi vrem să te cunoaștem!

Descrierea jobului

Responsabilitatea principală este intermedierea tranzacțiilor de închiriere a imobilelor, din Bucuresti și din portofoliul agenției, prospectarea pieței pentru aducerea de noi proprietăți, deplasarea pe teren pentru a prezenta oferta clienților, etc

Ce avantaje ai lucrând cu noi ?
Oportunitatea de a te dezvolta profesional într-o echipă tânară;
Posibilitatea de - ați dezvolta propria echipă;
Program flexibil;
Venituri peste medie.

Conseil En Entreprise este una dintre companiile de top din Romania, colaboratorii din cadrul acesteia avand o experienta in ceea ce priveste serviciile profesionale.

Printre clientii nostri se numara atat persoane publice din Romania sau de business, cat si companii de succes.

Valorile si principiile noastre sunt cheia performantei si cooperari:

Relatia cu clientul: Intelegerea clientului si a nevoilor acestuia sunt principalul nostru obiectiv. Ne propunem inca de la primul contact sa dezvoltam o relatie bazata pe incredere si loialitate reciproca.

Performanta: Oferim servicii performante si materiale publicitare profesioniste, care le permit clientilor nostri sa lupte de la egal la egal cu cei mai mari competitori de pe piata si sa-i faca vizibili si relevanti pentru publicul lor tinta.

Integritate: Suntem echilibrati, corecti, onesti. Integritatea si stabilitatea este ceea ce orice client isi poate dori de la agentia cu care lucreaza.

Colegialitate: Suntem tineri, suntem pasionati de ceea ce facem si ne pregatim constant pentru a fi in tema cu toate noutatile. Nu sunt doar partenerii tai, suntem colegii tai, prietenii tai. Lucram in aceeasi echipa!

Agent Imobiliar cu sau fara experienta  -  Conseil En Entreprise

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles