Agent Imobiliar / Consultant Imobiliar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Majoritatea oamenilor ce-ți vor fi clienți din postura de Agent Imobiliar, se află într-un moment important, poate chiar unic în viața lor. Au nevoie să găsească pe cineva care sa le fie un consilier de încredere, un profesionist în ceea ce face, care sa îi poate ajuta si susține in a lua cea mai bună decizie și să obțină rezultate maxime din tranzacția lor imobiliară. Pe tine.

Ce îți trebuie pentru a fi un consultant imobiliar de succes:
  • Să fii o persoană de acțiune, proactiva.
  • Să investești în primul rand în tine și să te dezvolți atat profesional, cat si personal;
  • Să fii perseverent. Să vezi oportunități și soluții în provocări;
  • Să vrei să faci bani și să fii dispus să depui efortul aferent.
  • Sa iți placa oamenii, adica sa ai optimismul și zambetul la tine de fiecare dată.

Descrierea jobului

De ce să vii in echipa RE/MAX Orion?
  • Pentru ca ai posibilitatea de a-ți construi si dezvolta propria afacere, alaturi cu parteneri si colegi de încredere;
  • Suport și educație în atingerea obiectivelor tale profesionale, dar si financiare.
  • Coaching, training și mentoring în atingerea cu succes a obiectivelor tale financiare si personale;
  • Câștiguri mult mai mari decât ți-ar putea oferi un job cu program fix și salariu rigid;
  • Un program flexibil în care poți jongla între activități personale și cele profesionale;
  • Vei lucra sub umbrela unui brand puternic, lider mondial în imobiliare.
  • Beneficiul bucuriei de a ajuta cu adevărat și de a fi parte din împlinirea viselor pentru cei ce vor să cumpere o casă.
De reținut ! Acesta nu este un loc de muncă remunerat cu salariu, ci un parteneriat solid și de lungă durată, remunerat prin comisionare.

Dacă cauți un birou fain din care să faci parte, te așteptăm la o discuție!

Aplică sau contactează-ne pe recrutare.orion@remax.ro

Nu suntem primii care deschid o agenție imobiliară în Constanța, dar ne propunem să fim autentici, să ne facem treaba dând dovadă de profesionalism, etică și implicare.
Credem că a avea succes în acest business înseamnă să întâmpinam nevoile clienților cu servicii Premium de reprezentare imobiliară.
Iubim să depășim așteptările și ne dorim să influențăm într-o manieră pozitivă viața oamenilor cu care interacționăm, pentru că punem preț pe comunitate.
Pentru noi este foarte importantă educația, dezvoltarea profesională și experiența pe care o acumulăm, învățăm continuu și ne întarim constant poziția de experți în imobiliare. Ne place sa ne adaptăm trendurilor din industrie si ne place sa investim in tehnologie.
Înca nu te-ai convins ? Te asteptăm la o discuție.

Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 10 nov. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos