Publicat 18 Apr 2008 | Reactualizat 17 Mai 2008 | Expiră 19 Mai 2008

Agent imobiliar / consilier imobiliar

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Colegul nostru trebuie sa aiba orientare catre rezultat si atitudine antreprenoriala, sa fie entuziast si ambitios, adept al muncii in echipa.

Descrierea jobului

Beneficii:
• Mediu de munca profesionist si dinamic.
• Tranning de specializare
• Oportunitatea de a dezvolta o cariera in domeniu
• Salariu+commission motivant

Cerinte:
• Studii superioare
• Cunostinte de utilizare a computerului
• Experienta constituie un avantaj
• Abilitati de negociere
• Comunicare in cel putin o limba straina, scris, citit, peste mediu (preferabil limba engleza)

Compnania noastra face parte din sistemul Century21, cea mai puternica retea de agentii imobiliare din intreaga lume.
Sistemul CENTURY 21 este parte a familiei Realogy, un grup de companii ce are mai mult de 100 de ani experienta în imobiliare. Sistemul a fost lansat pe piata Americana, în 1971 si în prezent este cel mai de succes brand din lume.
Urmând tendintele pietei în tarile din estul Europei, piata de imobiliare din România a evoluat devenind o piata atractiva cu o crestere spectaculoasa. Aceasta tendinta crescatoare a pietei imobiliare a atras investitii substantiale din strainatate si a generat un interes deosebit pentru tara noastra. De aceea, începând cu 2007, CENTURY 21 a intrat pe piata de imobiliare din România intr-un ritm alert, reteaua extinzandu-se pana in acest moment cu 9 companii.
Daca vrei sa faci parte dintr-o companie in plina dezvoltare, nu ezita sa ne trimiti CV-ul tau.

Expirat
Agent imobiliar / consilier imobiliar  -  Century21 Victoriei

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles