Agent imobiliar/ Consilier Imobiliar/ Expert Imobiliar

Napoca Imobiliare
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ce competențe și calități trebuie să ai?

● dorința de a performa în unul dintre cele mai prospere domenii;
● etică și moralitate;
● orientare către clienți și nevoile lor;
● abilitate de negociere și comunicare;
● responsabilitatea, respectul, organizarea și răbdarea;
● adoptarea unei ținute business.

Descrierea jobului

Care sunt responsabilitățile unui consilier imobiliar de top?
● consiliere imobiliară a clienților;
● să mențină și să aprofundeze relațiile profesionale cu clienții;
● să implementeze strategiile oferite de către companie;
● să negocieze și să intermedieze tranzacțiile, urmărind interesele clienților;
● să pregătească la timp documentația necesară pentru închiderea tranzacțiilor.

Descrierea companiei

Ce îți oferim?

Negociezi și intermediezi tranzacții alături de profesioniști.
Accesul la cel mai mare portofoliu de clienți și proprietăți din Transilvania.
Programul personalizat care te ajută să te dezvolți în mediul imobiliar
Oportunitatea să devii un agent imobiliar de TOP la nivel național.
Câștiguri financiare substanțiale.
Activitatea ta se va desfășura într-un spațiu modern.

Pe lângă acestea, vei beneficia de susținere financiară din partea companiei în perioada de inițiere în domeniu. Încasările consilierilor variază între 1000-3000€ (pentru consilierii fără experiență) și 5000-10.000€ (pentru consilierii de top).

Despre noi

Obiectul nostru de activitate este unul complex, începând de la intermedierea unei tranzacții de vânzare, cumpărare sau închiriere, până la consultanță imobiliară, juridică și financiară în ceea ce privește achiziția și administrarea proprietăților. Ca agenție imobiliară de top, ne reprezintă ONESTITATEA și RESPECTUL față de oameni, munca în echipă, transparența, orientarea către client, performanța și calitatea serviciilor.

PREMII OBȚINUTE DE NAPOCA IMOBILIARE
● INVESTIȚIE ÎN EDUCAȚIE
● ASCENSIUNE ACCELERATĂ
● AGENȚIA ANULUI 2020 ÎN CLUJ NAPOCA
● AGENȚIA ANULUI 2021 ÎN CLUJ NAPOCA
● BROKERUL IMOBILIAR AL ANULUI 2021 ÎN ROMÂNIA

Publicat 15 Nov. 2022 Reactualizat 16 Dec. 2022 Expiră 16 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.