Publicat 16 Mar 2008 | Reactualizat 14 Apr 2008 | Expiră 16 Apr 2008

AGENT HORECA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate;
Experienta relevanta in vanzari (de preferat, intr-un domeniu similar);
Cunoasterea pietei decoratiunilor interioare constituie avantaj;
Cunostinte operare PC (MS Office) nivel avansat;
Cunostinte limba engleza nivel avansat;
Permis auto Cat. B;
Excelente abilitati de comunicare, negociere, atitudine proactiva;
Persuasiv, spirit antreprenorial, rezistenta la stress;

Descrierea jobului

Elaborarea si implementarea strategiei de vanzari;
Promovarea produselor si imaginii companiei;
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu partenerii existenti;
Prospectarea pieteti & analiza concurentei;
Identificarea si abordarea noilor clienti (reselleri & end-useri);
Conceperea ofertelor, urmarirea derularii proiectelor;
Negocierea contractelor si urmarirea derularii acestora;
Analiza vanzarilor si intocmirea rapoartelor lunare catre management.
Persoana selectata va beneficia de:
- pachet salarial motivant;
- mediu de lucru dinamic, atractiv;
- posibilitatea afirmarii profesionale.

Firma Lida Exclusiv Srl - lant de magazine decoratiuni interioare, este o firma care are ca obiect de activitate importul-comercializarea decoratiunilor interioare, cadouri, ornamente de sarbatori, flori artificiale, produse argintate, vaze, cosuri, lumanari parfumate, plante uscate si parfumate, obiecte din sticla, micromobila, rame foto, sfesnice si felinare din diverse materiale, felicitari, obiecte pentru birou, produse cu specific marinaresc si multe alte decoratiuni.

Expirat
AGENT HORECA  -  LIDA EXCLUSIV SRL