Publicat 16 Feb 2008 | Reactualizat 16 Mar 2008 | Expiră 18 Mar 2008

AGENT HANDLING

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Constiinciozitate
- Dorinta de a lucra in domeniul aviatiei
- Disponibilitate de a lucra program prelungit, ore de noapte, si in weekend
- Permis de conducere categoria B valabil
- Dornic(a) si capabil(a) sa lucreze atat in echipa, cat si individual
- Cunostinte de operare PC, in particular programe MS Office
- Foarte bune cunostinte de limba engleza.
- Cunostinte de alte limbi straine reprezinta un atu

Descrierea jobului

- Lucreaza in ture pentru deservirea aeronavelor, a echipajelor si a pasagerilor
- Coordoneaza activitatile pe platforma, intre departamentele Check-in, Rampa si Operational
- Centralizeaza toate informatiile despre aeronavele pe care le deserveste
- Tine evidenta zborurilor si a operatiunilor in curs de desfasurare
- Mentine relatiile cu clientii
- Indeplineste alte atributii desemnate de seful de tura sau de directorul departamentului

AIC HANDLING provides total airport ground handling services for the aircrafts operation on Bucarest - Baneasa and Constanta Airports.

Expirat
AGENT HANDLING  -  AIC HANDLING