Publicat 28 Ian 2018 | Expiră 28 Feb 2018

Agent funerar

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii minime: 10 clase
- conduita morala si profesionala ireprosabila
- calm
- limbaj adecvat
- experienta auto de cel putin 2 ani

Descrierea jobului

Responsabilitati
- respectarea programului de lucru
- respectarea bunurilor firmei
- atentie la detalii
- seriozitate

Beneficii:
- salariul motivant
- bonusuri salariale

Cu peste o experienta de 10 ani in domeniu, ne-am hotarat sa ne infiintam propria companie in 2016. Dorim sa oferim clientilor nostrii bunuri si servicii de cea mai intalta calitate si sa venim ca un sprijin de incredere pentru acestia, in aceste momente dificile.
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul: 0742 208 241

Expirat
Agent funerar  -  Costea D. Ioan

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles