Publicat 03 Oct 2008 | Reactualizat 01 Nov 2008 | Expiră 03 Nov 2008

agent distribuitor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

tanar,serios, dinamic, organizat,
cunostintele tehnice despre vopsele si activitatea de vopsitorie reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Job-livreaza comenzi in unitatile service partenere,oferteaza clienti noi,rezolva mici probleme tehnice
Responsabilitati:Sa livreze marfa la timp,sa preia comenzi si sa le transmita in timp util, sa aiba cunostinte si abilitati teoretice si practice despre vopsele auto si industriale
Beneficii:Masina full time,telefon de serviciu cu limita de credit,posibilitati de formare profesionala gratuita(cursuri si traininguri),salariu motivant

Companie bazata pe activitatea de distributie vopsele auto, industriale, materiale auxiliare si cursuri de calificare in meseria de vopsitor

Expirat
agent distribuitor  -  paint methods concept

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles