Publicat 05 Aug 2008 | Expiră 05 Sep 2008

AGENT DISTRIBUITOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
- persoana corecta si responsabila
- atitudine proactiva
- studii medii
- experienta in domeniul vanzarilor constituie avantaj
- permis conducere categoria B si C (constituie avantaj)

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :
- promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
- realizarea obiectivelor lunare si anuale
- indeplinirea obiectivelor de incasari
- intocmirea periodica a rapoartelor de activitate
- administrarea corecta a bunurile incredintate

BENEFICII:
- specializare activa in vanzari/merchandising KA
- salariu de baza: 1000 ron net
- comision in functie de performante
- mobil
- eventual auto sau decontare cheltuieli transport

Companie de productie/distributie FMCG activa din 2000 pe retelele KA

Expirat
AGENT DISTRIBUITOR  -  NATURAL FOOD S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles