Publicat 24 Iun 2008 | Expiră 25 Iul 2008

agent distribuitor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

esti CANDIDATUL IDEAL daca

- esti serios si stii de ce pleci dimineata de acasa
-ai permis de conducere B (si mai bine C) de ceva vreme si stii sa-l pastrezi
-stii sa \"casti gura\" sa-ti vinzi marfa
-esti energic si stii sa lupti
-esti ordonat, stii sa socotesti, sa faci niste hartii corect

Descrierea jobului

Iti dam:
-o masina (mare) de care trebuie sa ai grija
-un pachet de clienti la care trebuie sa faci rafturile pline
-obiective clare, ca sa stii ce trebuie sa faci si cati bani vei castiga
-telefon ca sa intrebi
-un job mai bun daca demonstrezi

Îţi dãm pâinea în fiecare zi şi ne mândrim cu acest lucru. Oamenii de calitate, fac pâine de calitate! Suntem printre cei mai buni din zonã şi mâncãm pâinea aceasta de 15 ani. Deci, ştim cu ce se mãnâncã aceastã afacere.
Aşeazã-te cu noi la masã ca sã completãm echipa!

Expirat
agent distribuitor  -  gamacris

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles