Publicat 22 Oct 2008 | Reactualizat 20 Nov 2008 | Expiră 22 Nov 2008

Agent distribuitie marfa

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana tanara, prezentabila, cu permis de conducere, preferabil masina personala, mult calm pentru traficul din Bucuresti si un minim simt thenic si organizatoric. Rog trimiteti cv-ul si o foto cat mai clara la: office@vendingmachine.ro

Descrierea jobului

Aprovizionarea punctelor de desfacere din Bucuresti. Prgramul flexibil cu zile libere. Pentru o perioada de proba de 3 luni se va plati 600RON/luna + decontarea carburantului.

Descrierea companiei

Suntem o companie mica dar cu o ascensiune f rapida.

Expirat
Agent distribuitie marfa  -  SC GEMAR SOFT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles