Agent de vazari - Sediul Judetul Olt sau Judetul Ialomita

FLAGA GPL. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 600 - 700 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- disponibilitatea pentru deplasari in zona arondata
- experienta in vanzari
- excelente abilitati de comunicare
- atitudine pozitiva
- orientat spre rezultate
- permis conducere cat B
- aptitudini operare PC pentru emiterea de rapoarte, oferte comerciale, corespondenta comerciala
- cunoasterea mediului economic al zonei arondate

Descrierea jobului

Obiectivul jobului este incheierea de contracte de furnizare GPL cu clienti persoane juridice la sediul acestora.

Responsabilitati:
- prospectare, ofertare, contractare
- identificarea clientilor, a nevoilor specifice ale potentialilor clienti si oferirea de solutii adaptate acestora
- identificare oportunitatiilor de vanzare
- consultarea clientilor, prezentarea de solutii tehnice si comerciale
- ofertare, negociere si contractare
- vizite regulate la clientii existenti
- raportare

Beneficii:
- masina de serviciu,laptop si smartphone
- salariu motivant, bonusuri in functie de performante si activitate intr-un mediu de lucru placut
- tichete de masa 16 RON/zi
- scolarizare/training

Va rog sa indicati salariul NET dorit!

Sediul companiei Flaga Gpl se afla in Salonta, judetul Bihor.

Compania noastra activeaza de peste 18 ani in domeniul gazelor petroliere lichefiate, oferind clientilor de pe intreg teritoriul tarii produse si servicii de inalta calitate.
Echipa de management are experienta vasta in domeniu si este axata pe o crestere dinamica a businessului si pe dezvoltarea profesionala a angajatilor.

FLAGA Gpl. face parte din Flaga Group, cu sediul central in SUA si este parte companiei de grupuri UGI International.

Publicat 8 oct. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos