Publicat 07 Iul 2006 | Reactualizat 02 Aug 2006 | Expiră 07 Aug 2006

AGENT DE VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ambitios, perseverent, cu spirit de echipa, ordonat, responsabil, minim 5 ani experienta in vanzari - domeniul vopselelor.

Descrierea jobului

largirea portofoliului de clienti, contactarea clientilor, prezentarea gamei de produse, preluarea comenzilor

B.M. Real International este singurul distribuitor in Romania al vopselelor ecologice Benjamin Moore, de provenienta SUA. Anul trecut a introdus pe piata romaneasca o gama larga de produse, de la vopsea de exterior si interior, cu finisaj mat, lucios, semi lucios, satinat sau eggshell, la amorse multifunctionale, solutii de stopare a igrasiei si mucegaiului, pana la masticuri siliconate garantate pana la 55 de ani.

Expirat
AGENT DE VANZARI  -  BM REAL INTERNATIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles