Publicat 23 Aug 2011 | Expiră 24 Sep 2011

Agent de vanzari

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare
Cunostinte de limba engleza scris si vorbit - avansat
Cunostinte specifice de comunicare, marketing, vanzari
Experienta in vanzari on-line si tele-sales minim 1 an
Abilitati de negociere
Eficienta, orientare spre rezultate
Abilitati de lucru in echipa si relationare interdepartamentala
Fire comunicativa, ambitioasa, perseverenta si hotarata
Persoana foarte creativa, logica, organizata, cu mult entuziasm si initiativa
Cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office (Outlook, Word, Excel)

Descrierea jobului

Promoveaza serviciile companiei la nivel national
Cauta si identifica potentiali clienti nationali si dezvolta strategii de vanzare
Identifica cea mai potrivita si eficienta modalitate de comunicare cu clientii potentiali
Contacteaza clienti prin telefon si e-mail
Identifica persoanele de decizie din cadrul companiilor
Elaboreaza ofertele, negociaza, incheie si asigura realizarea contractelor
Urmareste concretizarea proiectelor si derularea contractelor
Mentine si dezvolta in mod continuu parteneriatele cu clientii existenti
Atinge obiectivele lunare si indeplineste criteriile de performanta

OFERTA NOASTRA:
Pachet salarial motivant (salariu fix + comision din vanzari)
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista
Posibilitati de dezvoltare profesionala
Participare la programe de instruire

Descrierea companiei

Birou de traduceri si servicii conexe

Expirat
Agent de vanzari  -  PUBLITRAD SRL