Agent de Vanzari

Vacuum Home Sistem S.R.L. 30 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

-persoana sociabila ;amabila; optimista;
-persoana deschisa sa invete lucruri noi ;
-punctualitate,responsabilitate ;
-permis dе conducere obligatoriu;
-posesorii auto reprezinta un avantaj ;
-experienta nu este necesara ;
-disponibilitate la activitate pe teren.

Descrierea jobului

-prezеntаrеа produsеlor noаstre si promovаrеа imаginii compаniеi cаtrе clienti;
-sustinеrеа Sаlеs-Mаnаgеr-ului in procеsul dе vаnzаrе ;
-implеmеntаreа strаtеgiei dе vаnzаrе si urmаrirеa fidеlizаrii cliеntului

Oferim:
- bonusuri in
-oportunitatea de a promova rapid.
-sansa de a lucra intr-o echipa tanara ;
-pachet salarial motivant,raportat la realizarile efectuale (se poate ajunge la valori de peste 1000 euro ,in functie de performantele de vanzari )
-program flexibil,independenta in organizarea muncii;
-atmosfera placuta la lucru intr-o echipa tanara,dinamica si ambitioasa ,in plina expansiune ;
-oportunitatea de a te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii;
-6 vacante pe an achitate de companie (3 interne si 3 externe)
In cazul in care va consideram potriviti pentru aceasta pozitie o sa fiti contactat in cel mai scurt timp pentru a discuta in cadrul unui interviu.

Companie infiintata in 1914. In prezent avem peste 1600 de birouri deschise, iar in Romania ne desfasuram activitatea de 27 de ani.
Publicat 29 Sept. 2022 Reactualizat 29 Oct. 2022 Expiră 29 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.