Agent de vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Permis conducere categoria B
  • Abilitati de comunicare si prezentare;
  • Orientare catre rezultate;
  • Gandire analitica;
  • Abilitati de negociere.

Descrierea jobului

  • Realizeaza planul zilnic de vanzari.
  • Prezinta si promoveaza direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti.
  • Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor / serviciilor in zona in care actioneaza.
  • Mentine si dezvolta relatii cu clientii existenti
  • Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor
  • Urmareste incasarea comenzilor si face propuneri pentru acordarea de eventuale discounturi sau amanari de plata pentru clientii fideli.
  • Raporteaza activitatea superiorului ierarhic prin completarea planului de activitate saptamanal

Contract cu norma intreaga pe perioada nedeterminata cu o perioada de proba de 3 luni
Salariu + bonusuri in functie de performante
Oportunitati de dezvoltare in cadrul companiei;
Program flexibil
Salariul se negocieaza in cadrul interviului si va fi compus dintr-o parte fixa si bonus din vanzari
Se ofera laptop, masina si telefon de serviciu

SC ARTIZANII BERII PROD SRL – domeniu de activitate comercializarea bauturilor alcoolice - bere artizanala
Publicat 1 iul. 2022 Reactualizat 29 iul. 2022 Expiră 31 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos