Publicat 15 Ian 2021 | Expiră 15 Feb 2021

Agent de Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal pentru compania noastra este :

- proactiv ;
- administreaza un catalog de clienti ;
- identifica noi clienti ;
- capacitate de negociere ;

Descrierea jobului

Activitatea principala :
- contact permanent cu clientii care sunt deja in portofoliu;
- prezentare produse si servicii potentialilor clienti;
- preluare comenzi si introducere in sistemul informatic al companiei;
- compania pune la dispozitie autoturism, combustibil si telefon;
- veniturile sunt in strinsa legatura cu rezultatele avute;

SC Geladi SRL produce si comercializeaza saltele ortopedice intr-o gama larga de dimensiuni , produce plase pentru saltele cu arcuri , comercializeaza poliuretan ( buret ), comercializeaza accesorii si stofe pentru tapiterie .

Expirat
Agent de Vanzari  -  SC GELADI SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles