Publicat 13 Nov 2019 | Expiră 14 Dec 2019

Agent De Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Leonhardt-Centrul German de comunicare si pregatire profesionala este o organizatie
tanara si inovatoare in Romania, care aduce pe piata romaneasca o gama larga de
perfectionari la standardul de calitate germana.

- Obiectivul nostru principal este de a pregati cursantii nostri atat din punct de vedere
profesional cat si personal pentru integrarea profesionala pe piata de munca
internationala sau pentru integrarea profesionala in cadrul unei companii multinationale
in Romania.

- Conceptul nostru didactic este sistemic-integrativ, se orienteaza catre necesitatea clientului,
este transparent si cu o structura clar definita avand la baza o metodologie
moderna interactiva, prin care se activeaza si dezvolta competente si abilitati personale.

- Cautam de la 15.01.2020,
- Agent / Agenta de vinzare si promovare cu norma intreaga,

Cerinte:

- Estetic placut,
- Experienta profesionala de cel putin 3 ani in vinzare si in relatii cu clientii,
- Experienta relevanta in colaborare cu firme mari si mijloci,
- Foate bune abilitati de comunicare si negociere,
- Capacitate de luare a deciziilor, rezolvare de probleme si setare de prioritati,
- Aptitudini organizatorice, initiativa, flexibilitate,
- Permis de conducere categoria B; masina,
- Disponibilitate pentru deplasari in Bucuresti,

Descrierea jobului:

- Recomanda si promoveaza direct la diverse companii si institutii - oferta noastra de
limbi straine si coaching prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti,
- Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti,
- Realizarea a volumelor de vanzari stabilite de companie,
- Intocmirea rapoartelor periodice referitoare la desfasurarea contractelor alocate si
propunerea masurilor de imbunatatire a ofertei noastre,
- Monitorizarea pieţei de profil şi a competiţiei, prin vizite repetate în teren,
- Urmareste in permanenta evolutia produselor noastre pe piata si reface oferta produselor
noastre in functie de cerere,
- Plata: Modalitate de recompensare excelenta, posibilitati atractive de a face cariera, de a
prelua functii de conducere, scolarizari si workshopuri inhouse, bonusuri diverse,
posibilitatea de a calatori in Germania sau Anglia.

V-am trezit interesul? Contactati-ne, ne bucuram sa va cunoastem personal!

Leonhardt- Centrul German de comunicare si pregatire profesionala - Specializat pe oferta de cursuri de limbi straine (germana si engleza) si germana pentru copii si adulti, are un Team de specialisti din Diaspora cu o experienta de 20 ani pe piata de munca internationala.

Oferim cursuri la standarde internationale, in coformitate cu cadrul comun de referinta a limbilor straine, utilizind o didactica sistemica - integrativa, bazata pe dezvoltarea personala. In acest sens utilizam cele mai noi tehnici digitale si metode interactive de predare, care dezvolta si activeaza competentele si abilitatile personale.

Expirat
Agent De Vanzari  -  LEONHARDT-CENTRUL GERMAN DE COMUNICARE SI PREGATIRE PROFESIONALA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles