Publicat 22 Iul 2019 | Expiră 22 Aug 2019

Agent de vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:
Abilităţi excelente de comunicare și negociere;
Atitudine pozitivă, prezenţă placută, capacitatea de a stabili relaţii interpersonale;
Interes pentru domeniul tehnic;
Iniţiativă, ambiție, capacitate de sinteză;
Permis de conducere categoria B, disponibilitate de a face deplasări în regiunea alocată;
Studiile superioare și experiența anterioară pe un post similar prezintă un avantaj semnificativ;

Descrierea jobului

Responsabilități:
Incaseaza solduri scadente de la clienti;
Depune zilnic la banca sumele incasate;
Intocmeste zilnic foi de parcurs si ordine de deplasare;
Preia zilnic comenzi de la client;
Lunar viziteaza clienti noi si prospecteaza piata in vederea descoperirii potentialilor clienti;
Introduce in tableta zilnic cu frecventa constanta comenzile luate de la clienti;
Realizeaza lunar planul de vanzari si obiectivele impuse de companie;
Respecta zilnic rutele de vizita clienti intocmite de ASM;
Culegerea continuă a informaţiilor legate de concurență;
Colaborare foarte bună și schimb permanent de informații cu alte departamente ale firmei (achiziții, ofertare, logistică);

Beneficii:
Program de lucru de luni - vineri;
Pachet salarial atractiv, bonusuri semnificative de performanță;
Mașină de serviciu, laptop, telefon;
Training-uri periodice;

Societate ce comercializeaza marci de renume intr-un domeniu cu mare potential de dezvoltare în România. Suntem o companie nationala, producator si distribuitor, ale carei valori sunt corectitudinea, munca in echipa şi eficienta. Credem in corectitudine si integritate fata de toti partenerii nostrii. Credem in echipa noastra pentru ca numai impreuna putem reusi. Te asteptam sa ni te alaturi ! Ai privilegiul de a te dezvolta si de a te maturiza intr-o echipa de profesionisti!

Expirat
Agent de vanzari  -  SC SEDA INVEST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles