Publicat 28 Oct 2008 | Expiră 28 Nov 2008

AGENT DE VANZARI ZONA BOTOSANI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SC GIL CAFE SRL IASI angajeaza agent de vanzari pentru orasul BOTOSANI. Conditii: experienta in domeniul vanzarilor, permis de conducere categ.B. Candidatul ideal trebuie sa fie serios, dornic de munca, stabil profesional, organizat, capabil de lucru in echipa, sa aiba ca obiectiv performanta.

Descrierea jobului

Agent de vanzari - obiectivul consta in mentinerea si dezvoltarea retelei de distributie pentru orasul Botosani.

SC GIL CAFE SRL are ca domeniu de activitate inchirierea de expresoare de cafea si distributia de produse pentru acestea (cafea, lapte, ciocolata,ceaiuri).

Expirat
AGENT DE VANZARI ZONA BOTOSANI  -  GIL CAFE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles