Publicat 13 Ian 2021 | Reactualizat 12 Feb 2021 | Expiră 13 Feb 2021

Agent de vanzari - Telesales

CONFIDENTIAL
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui "Agent de vanzari prin telefon" din Bucuresti!

Cerinte:
- Studii medii absolvite
- Experienta in curierat este un avantaj
- Fara fapte inscrise in cazierul judiciar
- Disponibilitate imediata pentru inceperea activitatii

Oferta:
- Pachet salarial motivant
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Bonuri de masa
- Mediu de lucru placut

Descrierea jobului

Job-ul implica:
- prospectare
- abordare
- ofertare
- negociere
- semnare de contracte cu diferite companii

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent de vanzari - Telesales  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles