Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 11 Feb 2017

Agent de vanzari SERVICII

10 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Profil candidat AGENT VANZARI CRAIOVA SAU PITESTI

Companie ce furnizeaza servicii diverse unor companii sau unor clienti potentiali, cauta om de vanzari, orientat spre client si cu excelente abilitati de negociere.
Abilitatile necesare ocuparii acestui post sunt urmatoarele:
- dorinta de afirmare in domeniul vanzari /marketing;
- capacitate de a respecta termenele de finalizare si de asumare a responsabilitatii;
- flexibilitate si disponibilitate pentru deplasari in zona;
- capacitate de concentrare, negociere si usurinta in comunicare;
- orientarea spre construirea unei cariere in domeniu;
- initiativa, perseverenta si dinamism.
- Se solicita cel putin 2 ani de experienta profesionala de specialitate.
- Cunostintele de operare PC sunt conditii obligatorii.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului sunt urmatoarele:
- prezentarea si promovarea produselor /serviciilor in concordanta cu strategia companiei;
- prezentarea in mod profesional a serviciilor pe care compania le ofera potentialilor clienti;
- identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- indeplinirea planului de vanzari;
- intocmirea documentelor aferente contractelor incheiate.
- urmarirea si finalizarea procedurilor ce reglementeaza activitatile specifice

Beneficii

Oportunitatea de a participa la dezvoltarea unei activitati noi intr-o echipa tanara si intr-un mediu de lucru dinamic.
Autotursim de serviciu, telefon mobil.
Tainning in domeniul vizat de post.
Salarizarea este formata din salariu fix si bonus in functie de performanta in vanzari.

Compania ce functioneaza de 4 ani in domeniul furnizarii de servicii pentru alte firme sau potentiali clienti, isi extinde activitatea pin infiintarea unei noi divizii de vanzari servicii.

Agent de vanzari SERVICII  -  MSC OPERATIONA SA
CV-ul este O POVESTE.
Tu o faci MAGICĂ.
Actualizează-ți CV-ul și eJobs donează pentru tine