Publicat 21 Oct 2008 | Expiră 21 Nov 2008

Agent de vanzari/Sales Representative

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agent de vanzari:
- agenti vorbitori de limba romana (4 posturi),
- agenti vorbitori de limba farsi/persana (2 posturi),
- abiliati de comunicare si negociere,
- disponibilitate pentru lucrul in ture, persoana sociabila si adaptabila la situatii noi;
- abilitatea de a lucra atat in echipa cat si individual.

Descrierea jobului

- contactarea de noi clienti si prezentarea serviciilor oferite de companie;
- identificarea necesitatilor clientilor si consilierea acestora pentru alegerea serviciilor potrivite;
- mentinerea relatiei cu clientii existenti;
- introducerea informatiilor in baza de date si gestionarea acestora.

Thomas Hook Communications Romania este o companie romano-canadiana de telecomunicatii ce activeaza in acest domeniu de peste 8 ani.
Echipele de telemarketing si suport tehnic sunt intr-o continua perfectionare si extindere pentru a putea furniza clientilor servicii adaptate necesitatilor acestora.

Expirat
Agent de vanzari/Sales Representative  -  THOMAS HOOK COMMUNICATIONS ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles