Publicat 21 Oct 2008 | Reactualizat 18 Nov 2008 | Expiră 21 Nov 2008

Agent de vanzari – Promoter

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Castiga bani in plus pentru Sarbatorile de iarna – Iti construiesti propria retea de prieteni si in acelasi timp castigi bani – Ideal pentru studenti

Uita-te pe situl nostru sa iti faci o idee referitoare la cerinte. www.eu-friends.com

Candidatul ideal este o persoana careia ii place chat-ul pe internet.

Este o persoana sociabila?
Vrei sa castigi bani?
Ai imaginatie si fler?
Ai acces la internet?

Earn extra money for Christmas – Build your network of friends and earn at the same time - Ideal for students

Please have a look at our site in order to get a feel of what we required. www.eu-friends.com

The ideal candidate will enjoy chatting on the internet.

Are you a people’s person?
Do you need to make money?
Do you have imagination and flair?
Do you have access to the internet?

Descrierea jobului

Rolul tau este sa promovezi situl nostru web si sa recrutezi noi membri.
Trebuie sa ai acces la internet.
Creezi retele sociale prin Internet, pur si simplu trimiti cat mai multe persoane noi pe site-ul nostru.
Noi iti punem la dispozitie toate materialele de marketing necesare.
Avem o schema de premii generoasa si apreciem foarte mult membrii echipei noastre!

Your job is to promote our web site and recruit new members
You will need access to the internet
Social networking via the internet, simply send as many new people to our site.
All marketing materials are provided by us
We have a generous reward scheme and value our team members very highly!

Ideea de a crea aceasta companie a luat nastere acum 2 ani, pe o terasa din Bucuresti. Deoarece cu totii am utilizat situri web pentru intalniri sau retele sociale, consideram ca putem construi unul care sa ofere o alternativa la site-urile web normale care se gasesc in prezent pe piata.

Desi inca mai proiectam noul soft si construim paginile, deja am intrat in jocul comercial.
Eu-friends.com a fost lansat in august 2008 si in prezent detine peste 1000 de membri curenti. Prin strategii atente de marketing si crearea echipei noastre de vanzari, intentionam sa atragem 10.000 de membri pana la sfarsitul anului.

Lucrezi de acasa
La orele la care doresti
Nu te bate la cap niciun sef!

Castigi bani facand ceva ce iti place.

Te intereseaza??
Logheaza-te pe situl nostru www.eu-friends.com si completeaza un formular de cerere intitulat Agent de vanzari – Promoter.

The idea for this company developed on a terrace in Bucharest 2 years ago. Having all used dating or friendship sites ourselves we believe that we can build one that offers an alternative to the regular site that are out there now.
Although we are still designing new software and developing pages we have already began trading.
Eu-friends.com was launched in August 2008 and currently has just over 1000 regular members. With careful marketing and the introduction of our sales team we intend to attract 10.000 by the end of this year.

Work from home
Hours that suit you
No boss breathing down your neck!
Make money doing something you enjoy

Interested??
Log onto our site www.eu-friends.com and fill in an application form titled Sales agent –Promoter

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent de vanzari – Promoter  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles